Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka adwokata Łukasza Węgłowskiego z siedzibą w Szczecinie, a także z Filią Kancelarii w Kamieniu Pomorskim, świadczy kompleksowe usługi na rzecz Klientów indywidualnych, przedsiębiorców i jednostek samorządu terytorialnego.

Dzięki bogatemu doświadczeniu Kancelaria oferuje obsługę prawną każdego Klienta na najwyższym poziomie. Od początku działalności, zamiarem Kancelarii było zapewnienie Klientom skutecznej pomocy prawnej w możliwie szerokim zakresie. Kancelaria posiada, nie tylko bogate doświadczenie, ale i specjalistyczną wiedzę, pozwalającą na kompleksowe wsparcie, zarówno bieżącej działalności naszych Klientów, jak i reprezentację na każdym etapie postępowania sądowego, czy administracyjnego.

Kancelaria oferuje:

  • zastępstwo procesowe w sprawach karnych, (a w szczególności sprawy narkotykowe, rozboje, wymuszenia rozbójnicze, jazda pod wpływem alkoholu i inne),
  • zastępstwo procesowe w sprawach cywilnych (a w szczególości w postępowaniach spadkowych, o podział majątku, o odszkodowania, o naruszenie dóbr osobistych),
  • zastępstwo procesowe w sprawach rodzinnych (o ustalenie kontaktów z małoletnimi, o alimenty, o rozwód),
  • sporządzanie umów (w tym czynności związane z ich realizacją),
  • windykacja należności (wezwania do zapłaty, zastępstwo w postępowaniach egzekucyjnych),
  • obsługa prawna jednostek samorządu terytorialnego,
  • kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych,
  • rejestracja spółek prawa handlowego.

Kancelaria zakresem działania - oprócz Szczecina - obejmuje teren województwa zachodniopomorskiego oraz zachodniej Polski, w szczególności Koszalina, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Goleniowa, Gorzowa Wielkopolskiego i Zielonej Góry.

Dodatkowo Kancelaria utrzymuje stałą współpracę z kancelariami prawnymi (adwokackimi, notarialnymi, komorniczymi) w wielu innych miastach m.in Poznaniu, Olsztynie, Warszawie oraz Gdańsku.

Biegle posługujemy się językiem niemieckim!

Zastępstwo procesowe w sprawach karnych, sprawach rodzinnych oraz sprawach cywilnych.

Kompleksowa obsługa - sporządzanie umów, windykacja należności, rejestracja spółek prawa handlowego i wiele innych czynności prawnych.

"Jestem pewien, że przy Mojej pomocy prawnej zaoszczędzicie Państwo czas i pieniądze."
Łukasz Węgłowski, adwokat

Kancelaria

Kancelaria Adwokacka
adwokat Łukasz Węgłowski
ul. Staromłyńska 20/3 (Pl. Orła Białego)
70-561 Szczecin
 
Filia Kancelarii Adwokackiej w Kamieniu
Pomorskim
ul. Mieszka I 1/1c
72-400 Kamień Pomorski

Kontakt

Telefon: 601 867 542
91 820 33 03
 
Fax: 91 820 26 13
 
Adres e-mail: lukasz@weglowski.com.pl
lukasz.weglowski@wp.pl